ΚΟΠΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑΣ ΣΤΟ Π.Γ.Η. ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Τη Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων τού Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου προσέφερε βασιλόπιτες και για τα δέκα τμήματα του σχολείου μας καθώς και για τον Σύλλογο Διδασκόντων/ουσών.

Οι δέκα τυχερές/οί μαθήτριες/ές τού σχολείου μας που βρήκαν το φλουρί κέρδισαν από μία δωροεπιταγή 20 ευρώ από γνωστό κατάστημα ειδών Τεχνολογίας και Ψυχαγωγίας.

Επιπλέον, δώρο περίμενε και την τυχερή τού Συλλόγου Διδασκόντων/ουσών κ. Τ. Βακιρτζιάν.

Ευχαριστούμε πάρα πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την προσφορά του και τη γόνιμη συνεργασία μαζί του!

Ευχόμαστε να είναι το 2024 για όλες τις μαθήτριες και όλους τους μαθητές, τις/τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς μια χρονιά γεμάτη χαρά, υγεία, αισιοδοξία, δημιουργικότητα και αγάπη!!!

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων/ουσών τού Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου

ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΕΣ3 1