Εκδρομές Μετακινήσεις

Ανάθεση της μετακίνησης μαθητών/τριών της παιδαγωγικής ομάδας ΠΣΔ, του  Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου, στη Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Κρήτης στις Βούτες

Σύμφωνα με την ΥΑ 20883/ΓΔ4/12-02-2020 (ΦΕΚ 456/τΒ/13-02-2020) του Υ.ΠΑΙ.Θ, ανακοινώνεται ότι το Πρότυπο Γυμνάσιο Ηρακλείου, μετά την αξιολόγηση των προσφορών από το Διευθυντή και τον Σύλλογο Διδασκόντων, ανέθεσε τη διοργάνωση της μετακίνησης με λεωφορείο είκοσι εννέα (29) μαθητών/τριών  και τριών (3) συνοδών καθηγητών/τριών  από τον χώρο τού σχολείου στη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Κρήτης, Βούτες Ηρακλείου, στο πλαίσιο εκπαιδευτικής επίσκεψης ΠΣΔ, σύμφωνα με την προκήρυξη με Αρ. Πρωτ. 36/23.01.2024, με αναχώρηση από το χώρο του σχολείου στις 08:30 και επιστροφή στο σχολείο στις 11:30, Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2024, στο ταξιδιωτικό γραφείο ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ.

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του Σχολείου προσφορές από τρία (3)  ταξιδιωτικά γραφεία.

Με  τη σειρά πρωτοκόλλησης είναι τα εξής:

1. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  (99 ΕΥΡΩ)
  2. ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (80 ΕΥΡΩ)
  3. C.Tr.S (140 ΕΥΡΩ)

Όλες οι προσφορές κρίθηκαν ως σύμφωνες με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης   ενδιαφέροντος και επιλέχθηκε η πλέον συμφέρουσα.

Πατήστε εδώ για να δείτε την ανάθεση και τις προσφορές.