Διαγωνισμοί

Αποτελέσματα Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Φυσικής Γυμνασίου “Αριστοτέλης” 2024

Την Παρασκευή 8 Μαρτίου 2024 διεξήχθη Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Φυσικής Γυμνασίου “Αριστοτέλης” 2024. Στο σχολείο μας, συμμετείχαν στον διαγωνισμό συνολικά 35 μαθητές και μαθήτριες από την Α’ και τη Β’ τάξη. Το ποσοστό επιτυχίας των μαθητών και μαθητριών που συμμετείχαν στο διαγωνισμό ανήλθε στο 80%. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στο διαγωνισμό και απέκτησαν την εμπειρία ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα. Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου είμαστε υπερήφανοι για τους μαθητές και τις μαθήτριές του σχολείου μας που πέτυχαν στο διαγωνισμό Φυσικής και τους ευχόμαστε καλή πρόοδο.

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους μαθητές και τις μαθήτριες που διακρίθηκαν.

ΑΓΓΕΛΕΤΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣ