Εκδρομές Μετακινήσεις

Παράταση της προθεσμίας κατάθεσης προσφορών για την εκπαιδευτική επίσκεψη,  μαθητών/τριών τού Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου στο Λονδίνο, στο πλαίσιο ΠΣΔ

Η αρμόδια επιτροπή για την ανάθεση της εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών/τριών τού Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου, στο πλαίσιο ΠΣΔ, αποφάσισε την παράταση της προθεσμίας κατάθεσης προσφορών από τουριστικά γραφεία μέχρι τη Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 11:00, λόγω του ότι δεν κατατέθηκαν προσφορές μέχρι την προθεσμία που είχε οριστεί στην με αρ. πρωτ. 548/23-11-2023 προκήρυξη με θέμα «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης του Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου στο Λονδίνο με ΠΣΔ».

Το άνοιγμα των προσφορών θα γίνει την ίδια μέρα στις 12:00.

Πατήστε εδώ για να δείτε το έγγραφο της παράτασης.

Πατήστε εδώ για να δείτε την Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης του Πρότυπου Γυμνασίου Ηρακλείου στο Λονδίνο με ΠΣΔ